Gaja – energia i groch w czerni

wpis w: Kreacje PL | 0

Już od pierwszego momentu spotkania zaraża ludzi uśmiechem i swoim optymizmem. Gaja jest niesamowicie uzdolnioną osobą, studentką pełną zapału do nauki, a przy tym bardzo towarzyską i otwartą duszą.

Naszą kolejną bohaterką innowacji społecznej jest dziewczyna pełna radości i pozytywnej energii. Już od pierwszego momentu spotkania zaraża ludzi uśmiechem i swoim optymizmem. Gaja jest niesamowicie uzdolnioną osobą, studentką pełną zapału do nauki, a przy tym bardzo towarzyską i otwartą duszą. Częściowy brak górnych kończyn i nogi nie przeszkadza jej by podejmować nowe wyzwania i rozwijać swoje pasje. Niepełnosprawność nie stanowi bariery psychicznej, a wola walki z przeciwnością losu nie stanowi dla Gai przeszkody. Z natury lubi obcować z gotyckimi, czarnymi trendami w garderobie, dlatego by nie uciekać całkiem od stylu Gai, a dodać jej kobiecego look’u, w pierwszej propozycji zaproponowano Gai modną czarną rozkloszowaną sukienkę z bardzo kobiecym printem – dużymi, białymi groszkami. Rękawy długości ¾ dają możliwość ich podwinięcia, co w przypadku naszej bohaterki sprawdza się jako funkcjonalny element.

Dopasowana góra i wycięcie w serek ładnie eksponują kobiecość uczestniczki, modelując optycznie talię, a możliwość zapinania na guziki z przodu umożliwia łatwiejsze ubieranie. Jest to bardzo proste rozwiązanie dla osób chcących podążać w ślad z modowym światem, a zarazem czuć się wygodnie. Duże biały grochy to print, który jest wyrazisty, ale jednocześnie bardzo szykowny, idealnie dopasowany do równie wyrazistej osobowości naszej bohaterki. Ponadto przykuwające uwagę grochy, dodające uroku każdej kobiecie sprawdzają się zarówno w codziennych, jak i eleganckich stylizacjach. Długość sukienki za kolano zakrywa mankamenty i pozwala na swobodne jej noszenie. Do tego dopasowano eleganckie czarne sandały na gumce. Jako wykończenie całości stylizacji codzienny delikatny makijaż o stonowanej kolorystyce dodał dziewczęcego wyglądu.

Współpraca przy organizacji sesji CH Posnania www.posnania.eu