Kolory wiosny, kolory lata

wpis w: Kreacje PL | 0

Skończyła się wiosna, zaczęło gorące lato, więc czas wyruszyć w drogę! Inicjatywa modowa wspierająca osoby z niepełnosprawnościami rusza razem z ekipą projektową. Im więcej doświadczeń, tym więcej inspiracji i wspaniałych osób jakie można spotkać.

Podczas kolejnej sesji fotograficznej mieliśmy przyjemność poznać Izę, osobę o bardzo silnej i bogatej osobowości, a także młodziutką studentkę, optymistkę i marzycielkę. Jak sama wspomina na swoim blogu „Odjechane studia”, nie ma rzeczy niemożliwych i w swoich działaniach kieruje się prawdziwym mottem „Mogę – Potrafię – Działam”. Można przeczytać tam wiele ciekawych wywiadów, wpisów oraz historii jakie opowiada nasza modelka. Tym razem Iza wzięła udział w profesjonalnej sesji. W tej odsłonie zaproponowaliśmy jej elegancką sukienkę z przyjemnego w dotyku materiału, o prostym kroju, z długimi rękawami oraz dużym kołnierzem. Jest to idealny krój dla kobiet z mniejszym biustem, ponieważ swobodny fason i szeroki kołnierz tuszują ewentualne mankamenty sylwetki. Stonowana kolorystyka sukienki w ciepłym odcieniu pomarańczy pasuje do jasnej karnacji, delikatnych dziewczęcych rysów i blond, kręconych włosów Izy.

Propozycja sukienki miała nawiązywać do eleganckiego stylu przeznaczonego dla osób młodszych. Sukienki od zawsze kojarzone są z kobiecością, dlatego jest to idealna propozycja dla osób o tak delikatnej urodzie jak Iza. By optycznie zrównoważyć proporcje między linią bioder oraz linią ramion, sukienka jest wiązana w pasie materiałowym paskiem. Tego typu sukienka wykonana z lekkiej dzianiny będzie odpowiednia na każdą porę roku i okazję.  Wiosną, gdy na dworze nie ma jeszcze upałów, dobrze dobrać do całości cięższe obuwie. By nie stworzyć przesadnie przytłaczającego efektu warto dobrać luźne, zamszowe kozaczki za kostkę. Jest to w pełni efektowne i swobodne rozwiązanie, podkreślające nie tylko atuty kobiecej urody, ale także bogaty charakter noszącej je modelki.

Współpraca: Przestrzeń from Facebook