Agnieszka sportowo

wpis w: Kreacje PL | 0
Dla niej to nie tylko wielka pasja, ale przede wszystkim przełamywanie własnych barier, wytrzymałość, siła i precyzja, to CrossFit.

Agnieszka Bojarska jest niezmiernie pozytywną osobą, bardzo kochającą swoją rodzinę, a jednocześnie potrafiącą skoncentrować się na sporcie rozwijając przy tym swoje zainteresowania. Swoją przygodę z CrossFit rozpoczęła półtora roku temu i już od samego początku miała wiele chęci do treningu. CrossFit to intensywny trening siłowy i kondycyjny, podczas którego ćwiczy się zarówno podnoszenie ciężarów, sprawność atletyczną, jak i odporność. Agnieszka wszystkie ćwiczenia wykonuje bez większego oporu, doskonale wiedząc, że przy treningu CrossFit liczy się wytrzymałość, siła i precyzja. Sportowe pasje to dla niej przede wszystkim przełamywanie własnych barier. Poza sportem realizuje swoje marzenia podróżując po świecie. Podróżowanie można ująć nie tylko jako poznawanie nieznanych i odległych krain, ale również jako wspaniała droga do poznania samego siebie.

Podobnie jest z modą. Jako środek wyrazu, Agnieszka przyjmuje modę jako element autoekspresji. Dobór ubrań do własnej urody, osobowości i zainteresowań jest jednym z elementów na wyrażenie siebie. Dla sportowej duszy duże znaczenie odgrywać będzie wygoda i miękkie materiały. Nie tylko na trening, ale również na aktywny spacer, w modnej, kobiecej kolorystyce, zaproponowano w tej odsłonie dzianinową bluzę oraz topik. Fason góry ubioru ma zapewnić swobodę i ułatwić poruszanie kołami wózka, dlatego też topik jest dobrze dopasowany, a bluza z przodu posiada krótszy stan. Komfort noszenia mają zapewnić również miękkie spodnie o delikatnym kolorze różu. Do sportowego stroju zawsze dobrze będą wyglądały tenisówki lub adidasy.

Na zdjęciach: bluza z napisami, top i zwiewne spodnie to marka Zara.