Stylowa medalistka

wpis w: Kreacje PL | 0

Wygodna i stylowa, elegancka lub sportowa, a przy tym bardzo kobieca, niezależnie od noszonego rozmiaru – tunika może być idealną kreacją na wiele okazji, dlatego też zaproponowaliśmy ją naszej dzisiejszej modelce.

Niezwykła siła i opanowanie, a przy tym precyzja i pełna koncentracja to nie jedyne umiejętności jakie należy posiadać uprawiając szermierkę. Aby dojść do perfekcji w tej dyscyplinie, oprócz siły i wytrzymałości, ciało i duch muszą harmonijnie ze sobą współgrać. Te wszystkie kwestie na pewno nie są obce naszej kolejnej modelce Jadwidze, która jest medalistką Mistrzostw Świata w szermierce. Jadwiga jest niezwykle pogodną, skromną i wszechstronnie uzdolnioną osobą, która interesuje się nie tylko sportem, ale także modą.

W wypadku naszej modelki należy postawić przede wszystkim na wygodę. Tuniki są stylowe i komfortowe, mogą być eleganckie lub sportowe, ale zawsze pozostają bardzo kobiece, niezależnie od noszonego rozmiaru. Są także doskonałą alternatywą dla długich bluzek albo sukienek. Luźne i dłuższe kreacje pozwalają ukryć drobne mankamenty brzuszka i bioder, a zarazem podkreślają zalety, subtelnie eksponują kształty i krągłości biustu. Tuniki pod tym względem stają się bardzo przystępną kreacją nadającą lekkości i szyku.

Jadwiga ma na sobie białą tunikę z czerwonym haftem, do tego białe klasyczne baleriny. Taka stylizacja pozwala na dużą dowolność, więc dla wygody można również dobrać do tuniki spodnie rurki lub legginsy. Linię biustu warto podkreślić różnymi krojami dekoltów, w tym wypadku wyciętym w serek, dzięki czemu wdzięki naszej modelki są doskonale wyeksponowane. Sylwetka staje się optycznie wydłużona przez odcięcie i rozkloszowanie tuniki pod linią biustu, a figura nabiera zmysłowego, kobiecego kształtu. Dodatkowo delikatne zdobienia w formie czerwonych haftów oraz zmyślne beżowe pomponiki przy wiązaniu przy dekolcie doskonale pasują do blond włosów i jasnej karnacji modelki. Tuniki można nosić zarówno na co dzień, do pracy, a nawet  na wieczorne spotkania ze znajomymi. Ponadto różnorodność tkanin pozwala na kompozycję naszych kreacji przez cały rok, jako idealny strój nawet na plażę, dający komfort i wygodę w każdej sytuacji.

 

Stylizacja: Sylwia Buda
Współpraca: posnania.eu