Jadwiga: trencz & body

wpis w: Kreacje PL | 0

W przypadku naszej bohaterki trencz związany w pasie pięknie wyeksponował talię a beżowe szpilki wydłużyły i wysmukliły nogi, dodaliśmy również duże kolczyki z motywem roślinnym bardzo modne w tym sezonie. „Kropkę nad i” w tej odsłonie stanowił delikatny makijaż dostosowany do charakteru i rysów twarzy naszej bohaterki.

Kolejna bohaterka naszego projektu Jadwiga – dziewczyna o niesamowicie pozytywnej energii, pełna radości i pasji. Studiuje a swój wolny czas poświęca muzyce oraz nauce gry na trąbce. Wypadek, w którym straciła rękę nie zmienił osobowości Jadwigi, która tak jak wszystkie bohaterki naszej akcji jest osoba silną o mocnej konstrukcji psychicznej i woli walki z przeciwnościami losu. W sesji zdjęciowej chcieliśmy pokazać bardzo nowoczesną i zaawansowaną technologicznie protezę ręki, którą posiada Jadwiga. Powstały zdjęcia w samym body eksponujące charakter i piękno naszej bohaterki oraz zdjęcia które stanowią modowe propozycje wiosenno – letnie.

W pierwszej propozycji bazę stanowi wariacja na temat klasycznego płaszcza typu trencz, w tym przypadku płaszcz uszyty jest z przewiewnej tkaniny i daje możliwość różnych form noszenia.

Może być noszony jako trencz i jako sukienka. Sprawdzi się zarówno w stylizacjach sportowych, casualowych ze sportowymi butami jak i wersjach bardziej formalnych z butami na obcasie. W przypadku naszej sesji pokazaliśmy Jadwigę w odsłonie, która stanowi propozycję na wiosenno – letnie spotkanie. Połączenie gładkiego body z półgolfem, dopasowanej lub lekko rozkloszowanej spódnicy, klasycznych szpilek w kolorze nude i trencza. Taki zestaw stanowi bardzo proste rozwiązanie kompozycyjne. Zaletą takiego polaczenia jest ponadczasowość i możliwość różnych kombinacji stylistycznych. W przypadku naszej bohaterki trencz związany w pasie pięknie wyeksponował talię a beżowe szpilki wydłużyły i wysmukliły nogi, dodaliśmy również duże kolczyki z motywem roślinnym bardzo modne w tym sezonie. „Kropkę nad i” w tej odsłonie stanowił delikatny makijaż dostosowany do charakteru i rysów twarzy naszej bohaterki. Stonowana kolorystyka makijażu, subtelne rozświetlenie kości policzkowych, szminka z lekko różanym akcentem.

Jadwiga wyglądała przepięknie w sposób naturalny, nie przerysowany, zgodny z jej usposobieniem i urodą. Podkręcone, proste włosy Jadwigi dodały charakteru i dynamiki całej stylizacji. Sylwetka naszej bohaterki nie jest sylwetką problematyczną. Związanie trencza w pasie uwydatniło bardziej talię a zastosowanie butów głęboko wyciętych w kolorze nude wydłużyło nogi i wysmukliło kostki.

Współpraca przy organizacji sesji CH Posnania www.posnania.eu