Etno Ewa

wpis w: Kreacje PL | 0

Ta stylizacja dla Ewy to zestaw składający się z luźnego żakietu z etnicznymi motywami, ciemnych dżinsów rurek i delikatnych złotych sandałków na obcasie.

Dżinsy równoważą w tej stylizacji „bogatą” formę żakietu i podkreślają zgrabne kształty Ewy, złote sandałki dodają niebanalnego charakteru całej stylizacji. Całość wzbogacone jest o etniczne amarantowe duże kolczyki, które przepięknie akcentują oryginalną urodę Ewy, współgrają z długimi ciemnymi włosami . Marynarka nie posiada guzików tylko pasek modelujący talię, głęboko wycięty dekolt wyszczuplający twarz i wydłużający szyję. Kopertowy krój idealnie układa się w przypadku sylwetki z dużym biustem i szerokimi ramionami. Długie kolczyki stanowią ciekawy akcent – „rodzaj kropki nad i”, pełnią również w tym przypadku rolę wyszczuplającą i wydłużającą owal twarzy.

Nasza bohaterka Ewa jest po amputacji kończyny dolnej ale nie stanowi to dla niej żadnej psychicznej bariery. Chętnie bawi się modą, jest otwarta na propozycje stylizacyjne, nosi sukienki oraz fasony podkreślające kształty. Idealna długość sukienek i spódnic dla Ewy to okolice kolan, fasony bliżej ciała, dekolty w kształcie litery V, kroje kopertowe. W przypadku osób po amputacjach kończyn dolnych istotne jest aby obcas nie był przesadnie wysoki i nie zaburzał równowagi. Ewa nie ukrywa niepełnosprawności, nauczyła się jak pięknie eksponować swoje atuty bez względu na ograniczenia ciała – efekt jest niesamowity.

Współpraca przy organizacji sesji CH Posnania www.posnania.eu