Ania – elegancja w kwiaty

wpis w: Kreacje PL | 0

W życiu kieruje się radością z życia chwilą, co bardzo przejawia w swej otwartości i urokliwym nastawieniu do innych ludzi. Bez względu na ograniczenia ciała Ania lubi także eksperymentować z modą.

Jak o sobie pisze jest niepoprawną optymistką – nasza kolejna bohaterka innowacji społecznej Ania, pełna radości, wrażliwości, a przy tym kobieta o bardzo mocnym charakterze uwielbia podróżować i podejmować nowe nieznane wyzwania. Prowadzi blog osobisty, na którym każdy może znaleźć mnóstwo ciekawostek i motywacji życiowych idealnych dla siebie. Pomimo niepełnosprawności w życiu kieruje się radością z życia chwilą, co bardzo przejawia w swej otwartości i urokliwym nastawieniu do innych ludzi. Bez względu na ograniczenia ciała Ania lubi także eksperymentować z modą.

W tej odsłonie zaproponowano elegancką czarną sukienkę w kwiaty o długości do kolan. Dla osób z drobną sylwetką jest to idealny krój, który ani nie poszerza i nie przytłacza optycznie, ani nie wyszczupla i nadmiernie nie eksponuje szczupłej figury. Taka propozycja w przypadku Ani powinna zapewnić komfort noszenia i nieskrępowanie ruchów. W sukience ważnym elementem są również rękawy o długości ¾ zakończone rozkloszowaną falbaną, które dają swobodę, a możliwość zakładania sukienki przez głowę i krój ma użyteczne funkcje w jej ubieraniu. Sukienka nie ma też zapinania na zamek, ani guziki z tyłu dzięki czemu nie uwiera przy siedzeniu.

Wykończeniem całości stylizacji stanowią beżowe szpilki nadające elegancji i kobiecości. Przy drobnej budowie ciała należy dobrze dopasować szpilki i ich krój by nie stanowiły zanadto przytłaczającego elementu stylizacji. Delikatny, codzienny i dopasowany makijaż do subtelnych rysów twarzy Ani  stanowi niesamowity akcent rozświetlający całość kreacji.

Współpraca przy organizacji sesji CH Posnania www.posnania.eu