Aneta jeansowo

wpis w: Kreacje PL | 0

Jej pozytywna energia szybko może wywołać uśmiech u każdego z kim się spotka. Swoja postawą pokazuje, jak sama wspomina, pokochać siebie mimo drobnych defektów.

To jak się nazywa, mówi o niej, że jest wyjątkowo silną kobietą; Jednooka Wojowniczka, mimo młodego wieku napisała już książkę, gdzie przybliża swoje życie z niepełnosprawnością.

Aneta jest niezmiernie pełną energii,  otwartą i wyjątkowo pozytywną osobą. Mimo swojej niepełnosprawności wyróżnia się dystansem do spraw naziemnych, a życie z jednoocznością nie hamuje jej od zdobywania nowych wspaniałych doświadczeń. Aneta jest wzorem dla innych, a jej pozytywna energia szybko może wywołać uśmiech u każdego z kim się spotka. Swoją postawą pokazuje, jak sama wspomina, pokochać siebie mimo drobnych defektów. Dla wielu taka postawa powinna stać się inspiracją i środkiem na piękne i normalne życie.

Dla osoby jednoocznej ważne jest piękno w sensie postrzegania własnej niepełnosprawności i fizyczności. Czasem ciężko jest zaakceptować drobne defekty swego ciała, dlatego przede wszystkim należy zadbać o własny komfort w sferze mentalnej i psychicznej w kwesti akceptacji fizyczności. Można by brać przykład z Anety, ponieważ zadbany i stosowny wygląd zewnętrzny wiąże się z jej pozytywnym nastawieniem i samopoczuciem.  Osiągnąć to można eksperymentując w ekspresyjnych stylizacjach. Idealne dla Anety na codzienne, wiosenne spacery lub spotkania po pracy jest zestawienie kontrastujących ze sobą elementów ubioru. Krótki do pasa model kurtki jeansowej, będący alternatywą dla ramoneski, w połączeniu z modnym krojem wzorzystej plisowanej spódnicy za kolano, sprawia że jest to kreacja zarówno wygodna jak i kobieca. Gdy zestawienie to połączymy z lekkim białym t-shirtem oraz wygodnymi trampkami o ciekawym różowym kolorze, odpowiednim dla przełamania kolorystyki, osiągniemy bardzo interesujący efekt całości kreacji.

Współpraca przy organizacji sesji CH Posnania www.posnania.eu