Agnieszka w różu

wpis w: Kreacje PL | 0

Rok 2018 dobiegł końca i radośnie weszliśmy w nowy 2019 rok. W minionym roku rozpoczęliśmy nasz projekt modowy dla osób z niepełnosprawnościami „Monomoda – żurnal internetowy”, który jest tworzony razem z Wami. Spotkaliśmy wspaniałe modelki oraz zrobiliśmy sesje przy których mieliśmy mnóstwo zabawy i których efekty były urzekające i zaskakujące. W 2019 chcemy kontynuować naszą pracę z modą- a dobry początek to podstawa! Reklamacji nie przyjmujemy i zapraszamy do dalszej zabawy 😉  Niech Nowy Rok niech będzie pełen kreatywności i modowego odlotu!

W kolejnej odsłonie bloga poznajmy Agnieszkę, która jest otwartą, odważną i sympatyczną osobą. Pomimo trudnej niepełnosprawności ruchowej, Agnieszka prowadzi bardzo aktywny tryb życia, angażując się w wiele dziedzin społecznych i zawodowych. W zeszłorocznym konkursie do tytułu „Lady D” została doceniona za swoje zaangażowanie w kwestie podwyższenia jakości życia osób niepełnosprawnych ruchowo oraz poszerzanie wiedzy na temat ich problemów, potrzeb i możliwości. Realizacja sesji zdjęciowej z taką modelką była prawdziwą przyjemnością.

Dla tak wyjątkowej osoby zaproponowaliśmy komfortową i elegancką sukienkę o miłej dla oczu kolorystyce. Jest to idealna propozycja na karnawał, kiedy to warto postawić na piękne żywe kolory, a przede wszystkim na kobiecą pastelową kolorystykę. Kolory pastelowe to rozbielone równoważniki podstawowych barw, w których kobiety wyglądają delikatnie i subtelnie. Karnawał kojarzy się z czymś miłym i wesołym, z okresem w którym chcemy dobrze bawić się i przede wszystkim dobrze wyglądać. Bez wątpienia jasne kolory ożywią zaproponowaną stylizację i świetnie podkreślą typ urody Agnieszki. Pastelowe kreacje są wspaniałą alternatywą dla czarnych sukienek, które przeważnie zakładamy na bardziej oficjalne i dystyngowane spotkania czy wyjścia lub okazje. Połączone z efektowną biżuterią tworzą niezapomnianą stylizację. W przypadku Agnieszki ważny jest dobór dobrego, wygodnego fasonu i miękkiego materiału, który nie będzie krępował ruchów, a zagwarantuje nieskazitelny wygląd. Zaproponowana stylizacja z miękkiego materiału w pastelowych kolorach doskonale odnajdzie się w mniej oficjalnych i zobowiązujących sytuacjach, takich jak kolacja z rodziną lub przyjaciółmi czy wyjścia ze znajomymi na wieczorne wydarzenia.

Współpraca posnania.eu