Agnieszka – delikatność i temperament

wpis w: Kreacje PL | 0

Pomarańczowa sukienka typu szmizjerka, zapinana na guziki z wyciętym w serek dekoltem i z paskiem w tali to idealna modna propozycja na wiosnę i lato. Sukienka jest uszyta z bardzo wygodnej i efektownej tkaniny dzięki, której nadaje elegancji i szyku całości stylizacji.

Nadzwyczaj pozytywna, radosna i pełna delikatności Agnieszka, to cechy jakie charakteryzują kolejną bohaterkę naszej innowacji społecznej. Mimo, iż z niepełnosprawnością zmaga się od urodzenia, nie stanowi dla niej to przeszkód by poznawać świat, studiować i walczyć o prawa na rzecz osób poszkodowanych. Aga to bardzo towarzyska i świadoma osoba, mimo przeciwności losu braku kończyn dolnych i dłoni nie kryje swojej niepełnosprawności. W naszej czerwcowej sesji wybraliśmy stylizację dopasowaną do szczególnych potrzeb naszej bohaterki i jej niezwykłej urody. Pomarańczowa sukienka typu szmizjerka, zapinana na guziki z wyciętym w serek dekoltem i z paskiem w tali to idealna modna propozycja na wiosnę i lato. Zaproponowana sukienka ma luźne rękawy długości ¾ dzięki, którym Agnieszka swobodnie i funkcjonalnie może poruszać się na wózku, nie krępujących ruchów i nie charcząc przy tym rękawami.

Ponadto sukienka z tą długością subtelnie zakrywa i kamufluje niepełnosprawność braku nóg, przy czym nasza modelka wygląda w niej w pełni subtelnie i kobieco. Stylizacja ta jest nie tylko prosta i praktyczna, ale krojem i ciepłą kolorystyką przede wszystkim eksponuje oraz podkreśla nietuzinkową urodę Agnieszki. Sukienka jest uszyta z bardzo wygodnej i efektownej tkaniny dzięki, której nadaje elegancji i szyku całości stylizacji. Elementami ozdobnymi całej kompozycji stanowią modne w tym sezonie beżowe kolczyki z frędzlami i pasek ze srebrnym zapięciem w tali z tego samego materiału co sukienka, który podkreśla linię biustu, przy dekolcie wyciętym w serek, który również optycznie wysmukla sylwetkę. Do całości kreacji dobrany został delikatny makijaż eksponujący kobiecość modelki. Propozycję tą można nosić na wiosenne i letnie wyjścia z przyjaciółmi, niezobowiązujące imprezy, jak i również może ona stanowić odpowiednią kreację na codzienne spacery.

Współpraca przy organizacji sesji CH Posnania www.posnania.eu