Szkice dla jeansowej Anety

wpis w: Szkice PL | 0

To czy dana stylizacja będzie elegancka, czy codzienna mówi przede wszystkim całość ubioru oraz dodatki jakie wybierzemy. Wygodny styl w którym można poczuć się wyjątkowo i kobieco, to zestawienie materiałów na zasadzie kontrastów.

Nie ma nic bardziej ponadczasowego i wszechstronnego, jak jeans. Jest to jeden z najbardziej popularnych materiałów na świecie, z którego można szyć każdy rodzaj garderoby. Choć to materiał mający już swoją długą historię, dziś już nie jest kojarzony tylko jako podstawowy ubiór dla farmerów. Doskonale wyglądają w nim zarówno mężczyźni, kobiety jak i dzieci. Nie ma ograniczeń w noszeniu jeansu, tak więc można komponować go dowolnie. Jeans wkradł się w wiosenne inspiracje, które nigdy nie wychodzą z mody, a są zarówno praktyczne i ciekawe w swej odsłonie.

Tak więc wiosenną porą, najlepszą alternatywą do wierzchnich okryć, jak ramoneska, trecz czy inne płaszcze przejściowe, można narzucić i wykorzystać jeansową kurtkę w wielu modnych stylizacjach. Choć kurtki jeansowe nie zaliczały się do formalnych ubiorów, z biegiem czasu ich ranga uległa zmianie, dlatego obecnie idealnie nadają się do komponowania casualowych stylizacji z nutką elegancji. Przy dobrej kompozycji całości kreacji może przydać się na bardziej oficjalne czy półforamlne wyjścia, np. w zestawieniu z powszechnie lubianą małą czarną, czy jako zastępcza forma marynarki lub sweterka. To czy dana stylizacja będzie elegancka czy codzienna mówi przede wszystkim całość ubioru oraz dodatki jakie wybierzemy. Wygodny styl w którym można poczuć się wyjątkowo i kobieco, to zestawienie materiałów na zasadzie kontrastów. Gdy zestawimy krótki do pasa model kurtki jeansowej z wzorzystą plisowaną spódnicą za kolano w rezultacie sprawi, że nasza kreacja będzie bardzo interesująca i zarazem wygodna. Do tego lekki biały t-shirt oraz wygodne trampki o ciekawym różowym kolorze odpowiednie dla przełamania kolorystyki. Gdy schowamy koszulkę w spódnicę wydłużymy swoją sylwetkę, a przy tym zaznaczymy łagodnie talię. Należy pamiętać aby w takim zestawieniu nie przesadzać z biżuterią i zachować umiar z dodatkami, by całość nie stała się zbyt ciężka. Istnieje wiele kierunków zastosowania kurtki jeansowej, a w tej stylizacji śmiało można wybrać się na spacer, zakupy czy spotkanie z przyjaciółmi.