Szkice dla Ani

wpis w: Szkice PL | 0

Nie wychodzą z trendów i są wiecznie modne. Florystyczne inspiracje można znaleźć na każdym typie ubrania, ale manifestacją kobiecości wciąż pozostają zwiewne sukienki w kwiatowe printy stanowiące akcent, który ożywi każdą stylizację.

Nic bardziej kobiecego w wiosenno-letnim sezonie nie ma jak kwiaty. Ten romantyczny element wzbogaci naszą garderobę o zwiewność, kobiecość i finezyjność, a w naszym wyglądzie zakwitnie dzięki nim świeżości i subtelności. Choć na sklepowych półkach kwiaty zakwitły w wielu garderobach, warto zwrócić uwagę, na te nam najbliższe i najbardziej użyteczne na co dzień kreacje. Modne kreacje w kwiaty dominują przeważnie w kreacjach casualowych i wizytowych, które nie wychodzą z trendów i są wiecznie modne. Florystyczne inspiracje można znaleźć na każdym typie ubrania, ale manifestacją kobiecości wciąż pozostają zwiewne sukienki w kwiatowe printy stanowiące akcent, który ożywi każdą stylizację. Różne formy kwiatowych sukienek, począwszy od oversize’owych tunik, rozkloszowanych fasonów po dopasowane kroje bodycon, o różne j długości, pozwalają na eksperymentowanie z modą przez kobiety o każdym typie sylwetki.

W zależności od fasonu można ukryć drobne mankamenty, czy też wyeksponować kobiece kształty. Nie tylko krojem i fasonem kwiatowych sukienek można wyrazić swą kobiecość, ale również fuzją energetyzujących barw i materiałów, czy też stonowaną klasyczną czernią stanowiącą wciąż niezastąpiony minimalizm w kreacjach. Doskonałe kwiatowe printy, malowniczy ogród na sukience czy polne kwiaty kwitnące na letniej łące zapewniają niezastąpiony potencjał do budowania nietuzinkowych stylizacji. Kreacje te idealnie sprawdzają się na co dzień, ale i również na specjalne okazje, eleganckie wyjścia, romantyczne kolacje czy imprezy rodzinne. Różnorodność kolorystyki i wybór sukienek w kwiaty daje szerokie możliwości kompozycji naszej stylizacji. Ale też czarne sukienki w drobne kwiaty można łączyć z eleganckimi szpilkami, co stanowić będzie kreację wyjściową, a ta sama sukienka połączona z wygodnymi tenisówkami – wygodną sportową stylizacje do noszenia na co dzień.