Projekty dla Oli – wygodne i naturalne

wpis w: Szkice PL | 0

Choć z kwiatami nie każda z Pań lubi obcować, dobrze połączone ze sportowym codziennym stylem, mogą tworzyć bardzo ciekawe stylizacje dopasowane do konkretnych oczekiwań związanych z wyglądem, komfortem oraz w pełni użytkowym charakterem.

Wzory i nadruki na ubraniach stają się coraz częściej nieodłącznymi elementami w kobiecej garderobie. Można je spotkać zarówno na koszulkach, sukienkach, jak i również – kurtkach i spodniach. Do modnych wzorów, nadających kobiecej zwiewności, bardzo często będą zaliczać się kwiaty. Spotkać je można na ubraniach w każdym ich wydaniu, zarówno w postaci haftów, naszywek, a także nadruków. Kwiaty, będące bardzo kobiecym elementem, nie muszą tylko ozdabiać sukienki. Choć z kwiatami nie każda z Pań lubi obcować, dobrze połączone ze sportowym codziennym stylem, mogą tworzyć bardzo ciekawe stylizacje dopasowane do konkretnych oczekiwań związanych z wyglądem, komfortem oraz w pełni użytkowym charakterem.

Bardzo modnym aspektem naszej kreacji może stanowić zwiewna, wiosenna kurtka – bomberka. Gdy w okresach przejściowych, między zimniejszą, a cieplejszą porą roku, znudzą nam się płaszcze i ciężkie odziania wierzchnie, warto eksperymentować z różnymi wzorami bomberki. Te lekkie kurtki nadadzą świeżości naszej kreacji. Choć kurtka swoim krojem jest bardzo sportowa, można śmiało nosić ją na co dzień, na spacery, czy wypady do kina. Kolorystycznie można śmiało dopasować ją do wiosennej pory oraz indywidualnych upodobań. Ciekawe, żywe kolory oraz kwiatowe nadruki mogą odzwierciedlać dobre samopoczucie związane z kwitnącą porą roku, jak i również podkreślić osobowość kobiety. Kurtki bomberki są lekkie, cienkie i doskonale komponują się z kwiatowymi wzorami. Ze względu na wygodę jaką gwarantuje jej noszenie sprawia, że można ją uznać jako obowiązkowa propozycja w casualowej garderobie młodych, energicznych i aktywnych kobiet. A dostępność wzorów zapewni atrakcyjny wygląd zwiększający pewność siebie. Najlepiej dopasować do niej komfortowe jeansy i t-shirt z dużym wycięciem w „serek”. Zestaw ten w pełni kobiecy dobrze komponuje się z wiosennym obuwiem takim jak tenisówki, czy inne niewyszukane obuwie.